Her çift için nikah merasimi oldukça özeldir. İşte tam o anda bütün sevdiklerinizin ve ailenizin karşısında bir ömür boyu mutluluğa sürülen bir gemi, Poolside Bahçeşehir’de yolculuğa çıkmanız için sizi bekliyor!

Poolside Bahçeşehir, 250 kişilik açık ve 300 kişilik kapalı salonu ile nikah merasimi organizasyonlarının vazgeçilmez mekanlarından birisi olmaya şimdiden aday! Harika dekorasyonu ve enfes havuzbaşı konsepti ile çiftlerin mutluluklarını katlayan bu özel anı hatıralarda fark yaratacak bir izle yaşatıyor. Nikah merasimleri için en uygun organizasyon, düzenleme ve dekorasyon özelliklerine sahip olan ekibiyle Poolside Bahçeşehir, vazgeçilmez bir nikah merasimi organizasyonuna sizleri davet ediyor.

Konusunda deneyimli ve eğitimli personeli ile bütün bir organizasyon zamanının eksiksiz geçmesi için büyük bir özveri ve çaba harcayan Poolside Bahçeşehir, hayallerinizdeki en özgün nikah merasimini gerçekleştiriyor. Havuz başı konseptinin yanı sıra kapalı alanda da düzenlenebilen harikulade nikah merasimi organizasyonu ile mutluluğun kapıları bir ömür sürecek beraberliğe açılacak!

Nikah Merasimi Standart İçeriklerimiz

Standart içerikleri istediğinize göre değiştirebileceğimizi unutmayın!


Nikah Merasimi

Nikah Merasimi için Poolside Bahçeşehir’de Yerinizi Ayırtın!


En özel gününüzde yanınızdayız...